Súbory cookie používame na zlepšenie vašej skúsenosti s používaním našej webovej lokality. Ďalším prehliadaním tejto webovej lokality súhlasíte s použitím súborov cookie.
Ďalšie informácie OK

MAKITA TECHNOLÓGIE

AVT - Antivibration TechnologyTechnológia AVT spoločnosti Makita využíva poznatky o tlmení vibrácií pri zemetrasení, vďaka čomu prináša tie najbezpečnejšie vysokovýkonné zariadenia, aké sú dnes dostupné. Lithium-Ion technológiaLíthiumiónové batérie disponujú technológiou vysokej hustoty energie, ktorá poskytuje o 430 % vyššiu pracovnú kapacitu počas svojej životnosti než bežné Ni-Cad batérie. Motor DesignPred viac než 90 rokmi dala spoločnosť Makita prísľub, že bude navrhovať a vyrábať tie najlepšie motory, aké budú dostupné. Spoločnosť Makita verí, že motor je srdcom každého energiou poháňaného nástroja a na naše odborné znalosti motorov sme veľmi hrdí. NemesisSDS-Plus vrtáky Makita NEMESIS sú spojením inovatívnej geometrie a prvotriednej kvality s dôrazom na detaily. To sa prejavuje vo výrazne dlhšej životnosti, presnom vŕtanie otvorov a výnimočne nízkych vibráciách, a to aj pri veľmi náročnom vŕtania. MAKITA Go Green
Ako globálny dodávateľ komplexného sortimentu náradia, ktoré pomáhajú ľuďom pri vytváraní domovov a životného prostredia, je životne dôležité, že posudzujeme vplyv životného štýlu každého človeka na životné prostredie a uznávame, že environmentálne problémy, akým je aj globálne otepľovanie, sa nás priamo týkajú.
 

Katalóg príslušenstva 2017/2018

Katalógy
<
>

Makita corporate video

slide down